Астрологи не дуже порадували нас гороскопом на 6 лютого 2019 року. Вони прогнозують важкий дань під час спілкування з родичами і друзями. Можливі проблеми на фінальному етапі проектів. Тому важливо знати, на що вказують зорі, щоб полегшити цей день.

Гороскоп на 6 лютого 2019 року для Овнів, Тільців та Близнюків

Овен

Овнам в цей день потрібно зібрати волю в кулак і погодитися з думкою оточуючих, підкоривши своє єство, яке завжди вважає, що вірне рішення тільки у Овна. Зорі радять не відпускати їдкі зауваження та коментарі. Вам не варто гарячкувати – ніхто не бажає вам нашкодити, просто це поганий день.

Тільці

Тільцям також потрібно поступитися і погодитися на думки близьких. Ваші різкі коментарі і негативні зауваження можуть тільки спровокувати скандал. Через негаразди Ви можете втомитися і не встигнути зробити все заплановане. Тому зорі радять контролювати свій негатив.

Близнюки

Подвійність натури може врятувати сьогодні Близнюків. Вам потрібно задіяти обидві сторони своєї натури, тільки там Ви зможете витримати, не стати учасником конфлікту. Зорі радять Близнюкам дуже старатися, бо від їх поведінки залежить майбутнє.

Гороскоп на 6 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Ракам слід проявити активність і справжнє бажання працювати. Зараз у Вас не кращі стосунки з керівництвом. Враховуючи складну енергетику дня, вони можуть ще більше погіршитися. Тому докладіть зусиль і не давайте приводів керівництву сумніватися у Вашій професійності і працелюбності.

Лев

Гороскоп на 6 лютого радить Левам зайняти позицію вичікування. Не витрачайте енергію на інтриги – Ваші вірні друзі знайдуть зрадника і вкажуть Вам на нього. Ось тоді Ви зможете проявити усю силу свого гніву. А поки краще займатися поточними, рутинними справами.

Діва

У Діви панує неспокій на душі, тому зорі радять там навести лад. Можливо, допоможе заняття, яке Вас надихає. Всі справи будуть поки стояти на місці і Ви з цим нічого не зможете вдіяти. Діви будуть енергетично вичерпані і щоб поновити сили, зорі радять робити щось для душі: можна зайнятися медитацією чи в’язанням, малювати.

Гороскоп на 6 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Якщо Терези не будуть відволікатися на дрібниці, вони зможуть багато досягти. Будьте обачливими, в цей день багато що залежить саме від Вас. В житті Терезів дуже багато людей і захоплень: потрібно розставити пріоритети. Тільки так Терези зможуть рухатися далі.

Скорпіон

Складний день прогнозує гороскоп на 6 лютого для Скорпіонів. У Вас буде багато причин для роздратування. І, як зазвичай, Ваш гнів впаде в першу чергу на близьких. Постарайтесь втриматися і пам’ятайте, що Ви любите цих людей, а вони Вас.

Стрільці

Сьогодні Стрілець буде розсіяним і неуважним. Тому зорі радять Вам зосередитись і пильнувати все навколо. Поки не закінчите старі справи, не починайте нові. В особистому житті Скорпіона може підтримати партнер, якому, як і Скорпіону, потрібні свіжі відчуття та позитивні емоції.

Гороскоп на 6 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Весь день Козерогів будуть провокувати на скандал. Неподалік від Вас знаходяться недоброзичливці, які будь-яку слабкість використовують собі на користь. Тому зорі радять Козерогам абстрагуватися і не реагувати на сьогоднішні події. Не дайте ворогам  шансу святкувати перемогу.

Водолій

На відміну від інших знаків Зодіаку, для Водоліїв цей день буде досить спокійним, тільки нервовий стан інших буде псувати їм настрій. Зорі радять Водоліям просто відпустити ситуацію і чекати на завершення буремного дня. Бо, якщо Ви вирішите надати на допомогу, ризикуєте залишитися крайнім.

Риби

В цей день все буде ставати догори дригом. Але творчий підхід і креативність Риб допоможуть знайти вихід із складних ситуацій цього дня. Рибам потрібно шукати інші способи самореалізації. Зорі вважають, що Рибам все під силу, тому не бійтеся і робіть, що треба.