Астрологи попереджають, що перша половина дня 5 лютого 2019 року може бути повна дрібних клопотів, що будуть псувати нерви. Тому гороскоп радить перенести всі важливі справи на другу половину дня і тоді він пройде у мирі і спокої.

Гороскоп на 5 лютого 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Перша половина дня буде наповнена домашніми клопотами, але потім стане легше. Існує ймовірність пропозиції нової роботи чи додаткового заробітку. Зменшиться конфліктність, навіть вороже настроєні до Овнів люди, принишкнуть. Вечір гороскоп радить провести за приємним спілкуванням.

Тільці

Перша половину дня пройде у метушні, а з обіду настане затишшя. Можливі нові зустрічі, чи спілкування зі старими друзями. На вечір астрологи радять полишити роботу і приділити увагу сім’ї.

Близнюки

Досить неоднозначний день прогнозує гороскоп на 5 лютого Близнюкам через заздрощі недоброзичливців. Близнюки, які починають нову справу чи заступають на нову посаду, одразу відчують результат своєї справи. Гороскоп застерігає щоб фінансові питання Близнюки обговорювали виключно з перевіреними людьми.

Гороскоп на 5 лютого 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Зорі радять цьому знаку не йти протореним шляхом, а шукати нові варіанти. Емоційний підхід може принести позитивні наслідки, якщо Рак не буду зловживати цим. Очікування гарної новини може стати приємнішим для Рака, ніж сама новина.

Лев

Тверезий розрахунок і логіка допоможуть Левам вийти з глухого кута. А творчий підхід відкриє нові горизонти для розвитку свого бізнесу. Зорі радять Левам іноді прислухатися до сторонньої думки – там може бути раціональне зерно. Побут краще перекласти на когось іншого.

Діви

Складний день для Діви. Гороскоп застерігає від надмірної довірливості новим знайомим, якими б товариськими і чарівними вони не здавалися. День з високим ризиком різноманітних втрат, не варто грати в азартні ігри чи влазити у сумнівні історії. Дівам потрібно бути уважними і спілкуватися із своїм старим оточенням.

Гороскоп на 5 лютого 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільців

Терези

Можливі проблеми з підлітками, тому для спілкування з ними варто обирати затишне місце без сторонніх. Сьогодні у Діви можуть вирішитися фінансові питання, тому не відмовляйтеся від підробітку. Зорі порадили відмовитися на вечір від вживання алкоголю та жирних, смажених страв.

Скорпіон

Зорі дають шанс виправити ситуацію і тоді всі розбіжності буде подолано. Батьки або діти Скорпіона можуть потребувати допомоги цього дня, варто звернути на це увагу. На роботі будьте пильними та зібраними.

Стрілець

Гарний день для Стрільця прогнозує гороскоп на 5 лютого. Перемовини з партнерами будуть вдалими, особливо, якщо відбудуться у другій половині дня. Поїздки, особливо за місто, також складуться як найкраще.

Гороскоп на 5 лютого 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Козерогам потрібно уважно пильнувати всі свої слова і дії, бо Вас можуть звинуватити у легковажності. Великий ризик зради і загострення стосунків. Вам потрібно тримати емоції під контролем, щоб благополучно завершити цей складний день.

Водолій

Енергійні Водолії можуть відчути емоційну втому, тому потрібно виділити час для повноцінного відпочинку. Зорі радять більше спілкуватися з друзями, родичами та колегами.

Риби

Гороскоп попереджає, що Рибам потрібно бути уважними за кермом та у фінансових питаннях. Поганий настрій допоможуть підняти товариські посиденьки. Вони можуть принести несподівані новини, які можуть дати Рибам нові та свіжі ідеї для подальшого втілення.