Астрологічний гороскоп на 5 березня 2019 року очікує емоційно нестабільний день, тому зорі радять займатися творчістю, приділяти час собі.

Гороскоп на 5 березня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Зорі радять Овну сьогодні підкоритися обставинам, бо Ви будете не в змозі на щось впливати. Бути спокійним та пливти за течією – це найкращий варіант для сьогоднішнього дня.

Тілець

Нестандартні рішення сьогодні будуть вдалими у Тільця. Експериментуйте і зорі Вас підтримають. Вдалий день в особистих стосунках, Тілець може приємно здивувати свого партнера.

Близнюки

Організаційні здібності як в професійній сфері, так і в сім’ї, будуть на високому рівні. Це дасть змогу на роботі вигідно проявити себе, продемонструвавши організаторський талант колегам і керівництву. Це хороша можливість для Близнюків у кар’єрному зростанні.

Гороскоп на 5 березня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Для Рака цей день може стати днем несподіваних відкриттів. Рак може змінити свою позицію стосовно справи чи людини. Це може спровокувати неординарні вчинки з боку Рака, на які він сам не очікував.

Лев

У Лева можуть з’явитися несподівані новини, які багато що змінять. Зорі радять тримати ситуацію під контролем. 5 березня Левам необхідно у будь-якому питанні приймати дуже зважені рішення.

Діва

Дівам потрібно керуватися своєю інтуїцією, яка буде на високому рівні. Зорі можуть прислати віщий сон, який допоможе Діви відчувати момент і діяти вірно.

Гороскоп на 5 березня 2019 року для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Можливе укладення стосунків з близькою людиною. Зорі радять Терезам не гарячкувати і не показувати свій поганий настрій. Спробуйте з’ясувати факти перш, ніж приймати рішення.

Скорпіон

Гороскоп на 5 березня радить Скорпіону добре відпочити у вільний час. Скорпіон повинен спілкуватися, адже так він отримає цікаві і корисні знайомства. Комунікабельність і харизма Скорпіона буде сприяти цьому налагодженню контактів.

Стрілець

Стрілець буде налаштований на неспішну роботу, чи буде старатися перенести цю роботу на інший час. Зорі радять присвятити цей день собі та рідним і друзям.

Гороскоп на 5 березня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Козерог буде не дуже певно почувати себе, але якщо Ви зможете подолати апатію,то у Вас з’являться дуже цікаві пропозиції. Можливо це буде інформація. Тому Козерогам потрібно бути уважними до будь-яких новин чи пліток. Але зорі застерігають, щоб Козерог нічого не казав не подумавши, бо це може йому зашкодити.

Водолій

Зорі прогнозують фінансове зростання. Це може бути підвищення зарплатні, премія, чи ідея Водолія як розбагатіти. Тому завтра Водоліям варто уважно розглядати будь-які фінансові ідеї і можливості — навіть якщо на перший погляд вони здадуться дивними.

Риби

День спонтанності може бути у Риб. Не тільки вчинки, а й почуття Риб завтра можуть бути не підвладними логіці. Протягом дня у Риб зненацька може прокинутися дружня симпатія до когось або спалахнути любов.