Місяць 3 квітня 2019 року буде у сузір’ї Риби, сила Місяця буде слабкою. це 28 місячний день. Гороскоп на 3 квітня 2019 року від Павла і Тамари Глоби вважає цей день сприятливим для роботи з невідомим.

Гороскоп на 3 квітня 2019 року від Павла і Тамари Глоби про особливості дня

Астрологи радять в цей день бути у гарному настрої, вдивлятися в себе, контролювати емоції. 3 квітня гарною думкою буде медитувати, доглядати за садом. Це день «земних» справ – можна придбати будинок, робити ремонт та інші речі, пов’язані з облаштуванням побуту.

Люди, які народилися у 28 Місячний день, можуть працювати зі снами, бо багато з них можуть бути віщими.

Гороскоп на 3 квітня 2019 року від Павла і Тамари Глоби, харчування та здоров’я

В цей день астрологи радять провести сокове голодування. Дуже важливо берегти зір, тому краще зменшити час на читання, перегляд телепрограм; не дивитись на яскраве світло. Людям, які страждають на безсоння, Павло і Тамара Глоба радять провести вправу: дивитись на розсіяне світло 5-10 хвилин (лампа не більше 15 ватт).

З медичної точки зору астрологи радять звернути увагу на голову – перевіряти артеріальний тиск. Також, 3 квітя більш уважно слідкувати за самопочуттям потрібно тим, хто страждає на хвороби, пов’язані з каменями у печінці чи нирках.