Астрологи підготували гороскоп на 29 грудня 2019 року для всіх знаків Зодіаку. Зорі застерігають від фантастичної бурі пристрастей, яка просто вкриє багатьох. Щоб день пройшов без втрат, прислухайтесь до порад астрологів.

Гороскоп на 29 грудня 2019 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

День буде насичений на переговори та підписанні угод, більшість з яких будуть успішними. Не бійтеся забобонів. Остерігайтеся, поряд знаходяться заздрісники.

Тілець

З самого ранку Пані удача розпочне Вам роздавати подарунки. Але не піддавайтесь ейфорії. Зверніть увагу на своє здоров’я, менше вживайте алкоголю.

Близнюки

Вечірній час краще за все провести у колі родичів, про роботу краще не думати. Час, проведений з близькими, допоможе відпочити і звільнити голову від поганих думок

Гороскоп на 29 грудня 2019 року для Рака, Лева і Діви

Рак

Фінансові питання потребують Вашої уваги. Ні в якому разі не беріть у борг, а от щось придбати буде гарною ідеєю.

Лев

Надмірна емоційність може призвести до неприємних наслідків. Близькі можуть не зрозуміти Вас та віддалитися. Тому будьте уважні, що кажете дорогим для Вас людям.

Діва

Друзі допоможуть у вирішенні будь-якого питання, хоча Вам може здатися, що краще до них не звертатись. Вам потрібно зібратись і налаштувати себе на професійні досягнення.

Гороскоп на 29 грудня 2019 року для Терезів, Скорпіонів та Стрільців

Терези

Вивірені дії та тверезий розум допоможуть у вирішенні конфліктів. Надійні люди завжди з Вами поряд, передивіться свої думки щодо оточуючих.

Скорпіон

Зранку Скорпіонам доведеться вирішувати кадрові питанні, в яких вони зовсім не розуміються. Вирішити ситуацію допоможе неочікувана людина.

Стрілець

В цей день потрібна набратися терпіння і бути врівноваженим на роботі. Можливі приємні зустрічі, які допоможуть навести лад у думках.

Гороскоп на 29 грудня 2019 року для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

В цей день зорі застерігають від брехні – кажіть тільки правду і по справі. З родичами можливі конфлікти.

Водолій

Працелюбних Водоліїв очікує приємний бонус від керівництва. Найбільш заповзяті Водолії можуть подумати про відкриття своєї справи.

Риби

Вам варто прислухатися до думок оточуючих. Не нав’язуйте іншим свою точку зору, яка може не підходити іншим.