Гороскоп на 28 грудня 2018 року радить перевірити чи все закуплено до новорічного свята. Це гарний день для шопінгу. В цей день краще займатися особистими справами.

Гороскоп на 28 грудня 2018 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Прислухайтесь до інтуїції, вона може підказати Вам несподіване рішення. Не відкладайте важливі справи на наступний рік. Поспілкуйтесь з друзями та знайомими.

Тілець

Будь-які справи, пов’язані з переговорами чи колективними зустрічами, будуть успішними. Вам потрібно налаштуватись на свято.

Близнюки

Очікується безліч дрібних подій, які зламають багато планів. Зверніть увагу на здоров’я та будьте обачні на дорозі.

Гороскоп на 28 грудня 2018 року для Рака, Лева та Тільця

Рак

Тверезий розум і ясна голову допоможуть розібратись зі складними ситуаціями. Зорі радять вийти з зони комфорту та змінити звичний плин життя. Поїздки будуть вдалими.

Лев

Вам необхідно вгамувати пиху, інакше це може призвести до поганих наслідків. Передивіться відношення до людей, бо до деяких Ви стали занадто критичними. Можливі несподівані сюрпризи, не завжди позитивні, але вони несуть знаки майбутнього, прислухайтесь до них.

Діви

Можливі нові романтичні стосунки, відкрийтесь їм. Спілкуйтеся зі своїми близькими, займіться саморозвитком, тоді Вам відкриються нове бачення та перспективи.

Гороскоп на 28 грудня 2018 року для Терезів, Скорпіона та Стрільця

Терези

У другій половині дня можливі погані звістки, але великих ускладнень бути не повинно. У вас є люди, на яких можна покластися. Допомога може прийти зовсім з несподіваної сторони.

Скорпіон

Потрібно знаходити компроміси, тоді день пройде вдало. Можуть бути спірні моменти з колегами чи партнерами, але все закінчиться добре. Якщо з’являться плітки, відстоюйте себе і свою гідність.

Стрільці

Перевіряйте всі слова і чутки, інакше може постраждати Ваша репутація. Утримайтесь від алкоголю. Існує ризик конфлікту через необачні слова.

Гороскоп на 28 грудня 2018 року для Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

Необдумані вчинки можуть призвести до неочікуваних ситуацій. Будьте врівноваженими та логічними. Гарний день для вирішення фінансових питань

Водолій

Навіть, якщо на роботі аврал, спокійно закінчуйте розпочаті проекти. Вірогідна пропозиція по зміні роботи чи місця проживання. Утримайтесь від далеких поїздок.

Риби

Цей день буде дуже позитивним з гарними новинами, подарунками та сюрпризами. Спілкуйтесь з друзями. Звичайний флірт може перерости у серйозні стосунки.