Зорі на 21 грудня 2018 року попереджають знаки Зодіаку про те, що відчуття обережності може підвести у самий незручний момент. Гороскоп застерігає, щоб Ви були обережними з алкогольними напоями. 21 грудня гарний день для дружніх зустрічей та вечірок. Не відмовляйте собі у відпочинку та не втрачайте шанс змінити життя.

Гороскоп на 21 грудня 2018 року для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Цей день у Вас буде мільйон ідей, але не забувайте відпочивати, бо високі ризики підірвати здоров’я. Самотні Овни мають шанс зустріти своє кохання.

Тілець

Гороскоп на 21 грудня 2018 року бачить для Тільців багато шляхів, але радять обрати шлях миру, а не війни. Необдумані рішення заведуть у глухий кут. Тому потрібно заспокоїтись, бо рішення зовсім близько.

Близнюки

Працюйте у своє задоволення, не дозволяйте собою маніпулювати і витрачати Ваш час. Чудовий день для перегляду пріоритетів. Можлива несподівана приємна зустріч.

Гороскоп на 21 грудня 2018 року для Рака, Лева та Діви

Рак

Для цього знаку Зодіака це дуже романтичний день. Сімейні Раки можуть вдихнути нові почуття у родинні стосунки. Самотні Раки мають шанс зустріти свою другу половинку.

Лев

Гороскоп на 21 грудня радить шукати нові шляхи для вирішення проблем. Ймовірні цікаві нові знайомства та приємні сюрпризи.

Діви

Не повторюйте помилок минулого, дивіться вперед у майбутнє. Заплановане буде збуватися важко, але найбільш затяті досягнуть успіху. Творчі люди відчують натхнення.

Гороскоп на 21 грудня 2018 року для Терезів, Скорпіонів та Стрільця

Терези

Досить важкий та напружений день. Завдяки підприємливості, Ви зможете знайти неочікуваних союзників. Не приховуйте свої кращі якості.

Скорпіон

Думки Скорпіонів десь далеко. Щоб далекоглядні плани здійснились, потрібно добре попрацювати. Зорі обіцяють вигідні угоди і великі придбання.

Стрільці

Розслабтеся і починайте отримуйте задоволення від дрібничок. Не відмовляйте друзям у допомозі. Важливі рішення приймайте самостійно.

Гороскоп на 21 грудня 2018 року для Козерога, Водолія та Риб

Козеріг

Не відмовляйтесь від допомоги, якщо вона Вам знадобиться. Життєва енергія пішла на спад, тому потрібно відпочити та не втрачати надії.

Водолій

Будьте більш прихильними і відкритими для оточуючих. Не забувайте про сім’ю – їм потрібна Ваша увага та допомога. Зверніть увагу на здоров’я.

Риби

Не критикуйте інших, не пліткуйте та не інтригуйте, бо в результаті  все повернеться до Вас. Гарний час зайнятися спортом та саморозвитком. В особистому житті можливі приємні сюрпризи.