Гороскоп на цей день радить бути поміркованими і роздумливими. 15 грудня 2018 року гарний день, щоб розставити пріоритети та визначитися з подальшими планами. Прислухайтесь до себе і тоді усі починання будуть успішними.

Овен

Якщо Ви будете відстоювати свою точку зору, та Вас очікує успіх. Звертайте увагу на сім’ю, можливо зробіть подарунок.

Тілець

Сьогодні Тільцям необхідно прислуховуватись до своєї інтуїції, вона може вберегти Вас від помилок. Багатьом представникам цього знаку може прийти пропозиція про підвищення.

Близнюки

Гарний день, щоб провести його у колі друзів, проведіть вечір поза домом.  Можливі позитивні зрушення у дрібних справах, але можуть виникнути труднощі у глобальних питаннях.

Рак

Гороскоп на 15 грудня 2018 року радить на приймати все близько до серця. Радійте дрібничкам. Можливо в цей день Ви зрозумієте щось важливе.

Лев

Гарний день для змін. Можлива неочікувана пропозиція від керівництва і достойне винагородження.

Діва

Цей день може наштовхнути Вас на доленосне рішення.

Терези

Зорі радять не перепрацьовувати, займайтесь лише невідкладними справами. Якщо Вам знадобиться допомога, не вагаючись попросіть її. Не вирішуйте фінансові питання.

Скорпіон

Гороскоп на 15 грудня 2018 року прогнозує напружений день, тому вечір проведіть у відпочинку.

Стрільці

Цей день підходящий для саморозвитку і роздумів. Не робіть ніяких поспішних рішень. Потрібно приділити увагу сім’ї, щоб вечір не закінчився образами.

Козерог

Потрібно прислуховуватися до інтуїції, щоб розуміти с ким краще вести справи.

Водолій

Гороскоп на 15 грудня 2018 року може стати для Водолія доленосним. Потрібно не спішити і більше приділити часу роздумам та спілкуванні з сім’єю. Можливі пророчі сни.

Риби

Вам потрібно більше спілкуватись з людьми, можливі приємні зміни.