Астрологи підготували гороскоп для Стрільця на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року , який передбачає досить вдалий період. Таро-прогноз для Стрільця на цей час рекомендує не поспішати і діяти розсудливо, зважаючи на обставини

Гороскоп для Стрільця на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року

На думку астрологів, перші дні тижня будуть вдалими для Стрільця у всіх сферах життя. Щоб підвищити позитивний вплив планет і зірок слід залучати більше позитивної енергії. Для цього можна прибрати домівку і робоче місце – це один з методів залучення позитиву. Також слід спілкуватися тільки з приємними людьми.

Цього тижня, згідно прогнозу, який дає гороскоп для Стрільця, вдалий час, щоб розпочати ремонт або переставити меблі, вдалим будуть переїзди.

В особистому житті Стрільця особливо сприятливими будуть 22, 23 і 24 липня. Саме в ці дні зорі і планети підсилять позитивну і творчу енергію Стрільця, що допоможе владнати всі непорозуміння і сімейні негаразди. Представники Стрільця, які знаходяться у пошуку своєї другої половинки, можуть мати романтичне знайомство. Загалом, гороскоп на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року для Стрільця, передбачає напрочуд продуктивний період, коли можна зробити більше, ніж зазвичай.

Таро-прогноз для Стрільця на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року

Розклад карт Таро дає певні застереження для Стрільця від надмірного поспіху у висновках і у вчинках.

Перша карта розкладу, яка випала на початок тижня – «Колесо фортуни», вказує на ймовірні несподівані обставини. Тарологи вважають, що їх можна використати з користю для себе. Цей розклад рекомендує не поспішати з висновками, щоб не накоїти помилок.

Друга карта розкладу «Повішаний» дає попередження Стрільцю: потрібно тимчасово призупинити справи. Тобто представникам знаку треба проаналізувати ситуацію, виправити помилки і неточності, щоб потім поставити крапку у складних питаннях.

Карта «Смерть» в Таро розкладі передбачає перехідний період. Це означає, що Стрілець повинен провести межу між минулим і теперішнім. Тобто для Стрільця важливо залишити позаду все, що вже віджило своє, розірвати токсичні стосунки і перестати бути залежним від сторонніх людей.

Запрошуємо до обговорення!