Відомий астролог Павло Глоба склав гороскоп дня на завтра, четвер, 13 червня 2019 року. Це буде 10 місячний день, Місяць перебуватиме у сузір’ї Скорпіона. Повний Місяць буде 17 червня 2019 року.

Гороскоп дня Павла Глоби на завтра 13 червня 2019 року: загальна характеристика дня

Символами 10 місячного дня являються джерело води, фонтан. Фонтан пов’язаний з енергією, яка переповнює людину, нагадує всім про необхідність духовної самостійності. День пов’язаний з находженням людини власної традиції, самовдосконаленням, включенням кармінної пам’яті. В цей день людина може побачити знаки і вийти на таємні джерела езотеричних знань. Іноді це відбувається підсвідомо.

В 10 місячний день астролог Павло Глоба у своєму гороскопі радить медитувати над своєю кармою і кармою Вашого роду, щоб прояснити минуле, теперішнє, і краще уявити шлях у майбутнє. Цей день – важливий для всіх справ, що пов’язані з укріпленням дому, сім’ї та гармонізації відносин у родині.

Гороскоп дня Павла Глоби на завтра 13 червня 2019 року: що краще робити

Десятий місячний день — час відпочинку. Це найкращий день для парової лазні, сауни, хамаму.

Люди народжені в десятий день, знаходять для себе все нові джерела енергії. Багато хто звертається до народжених в 10 місячний день за допомогою — як до джерела сил. Ті з них, хто йде за нижчим шляхом — корисливі, поверхневі, часто страждають раковими пухлинами, чоловіки — захворюваннями передміхурової залози.

Камені — бурштин, олівін-хризоліт, сардонікс.