Відомі астрологи Тамара і Павло Глоба зробили прогноз дня у гороскопі на завтра 26 травня 2019 року.

Неділя, 26 травня 2019 року буде 22 місячний день у знаку Риб, вплив Місяця буде слабким.

Гороскоп дня на завтра 26 травня 2019 року від Тамари і Павла Глоби, характеристика неділі

Символи дня – слон Ганеша, в якого зламане ікло, сувій (книга) і золотий ключик.

Ганеша — син Шиви — бог з головою слона, покровитель знань, мудрості. За повір’ям він являється автором «Махабхарати», тобто стояв за спиною тих мудреців, які її писали або диктували.

Неділя, 26 червня, пов’язана з Вулканом, символізує непохитність, стійкість, світовий закон, знання, книги, архів, інформаційне поле.

День мудрості, вивчення таємного знання і його використання. Крім того, це вдалий день для досягнення мети, навчання, отримання навичок, а також осягнення свого коріння, пізнання історії предків.

Перед людьми, які сумлінно підходять до вивчення старовини, саме в цей день відкривається мудрість, написана в древніх письменах і символах.

Гороскоп дня на завтра 26 травня 2019 року від Тамари і Павла Глоби, рекомендації для цього дня

Астрологи Тамара і Павло Глоба у 22 Місячний день радять визначати своє майбутнє: можна гадати, тільки не на картах. Корисно буде займатися духовними практиками – медитувати, особливо буде корисно робити це на астрологічну символіку, у тому числі – на гороскоп. Також, під час медитації, буде добре зосереджуватися на картинах, на янтрах (зображення священних звуків на папері, на піску).

Згідно гороскопу, в цей день, 26 травня, слід поводитися альтруїстично, навчати інших, ділитися досвідом, проявляти щедрість і доброчинність; накопичувати знання.

В медицинскому аспекті, астрологи Тамара і Павло Глоба радять звернути додаткову увагу тазостегновому поясу, крижу, нижній частині хребта. Різких рухів краще не робити. Оскільки слон їсть багато рослинної їжі, рекомендується багато є, навантажуючи шлунок.

Люди, які народилися 26 травня – хранителі мудрості і традицій.

В негативному сенсі – консерватори, які не признають зміни кругозору, щиро вірять в свою монополію на істину.

Найкращі представники цього дня здатні осягнути потаємний зміст священної символіки, вивчати і зберігати древні традиції.

Люди 22 Місячного дня здатні проникати у зміст речей і опановувати будь-яку науку. Їх ціль життя – духовно збагачуватись, бути захисниками справедливості.

Камені — блакитний агат, синій сапфір, синя яшма, блакитний нефрит і бурштин.