Завтра завтра 23 травня 2019 року очікується досить складний день. Тому гороскоп дня від Тамари і Павла Глоби допоможе зрозуміти основні тенденції дні, а також – що робити, а чого слід уникати в четвер, 23 травня.

Місяць у знаку Козерога, це 19 місячний день. Місячний день розпочинаються у четвер, 23 травня 2019 року о 00:20, закінчиться – у п’ятницю, 24 травня 2019 року в 01:02.

Гороскоп дня на завтра 23 травня 2019 року від Тамари і Павла Глоби, характеристика

Символом цього дня виступають – павук, сіті (тенета). Відомі астрологи Тамара і Павло Глоби попереджають, що 23 травня складний і небезпечний – сатанинський день. На щербатий Місяць активізуються різні темні сили – чаклуни обрали цю добу для проведення свої магічних ритуалів  і чорно-магічних діянь.

Цей день може бути небезпечним через ймовірність отруєння: як фізичного, так і духовного, розщепленням свідомості заплутавшись у своїх недоліках, людина може легко потрапити в тенета диявольської сіті. Тому варто бути дуже обережними з новими ідеями, віяннями, які Ви узнаєте чи почуєте у 19 Місячну добу, скоріш за все – це буде омана і зваба.

19 місячний день для всіх пов’язаний з астральним очищенням, тобто з моральною чисткою Вашої душі: дуже добре буде обдумати свої вчинки, хоча б подумки – покаятися, постаратися позбутися брехні, гордині.

Гороскоп дня на завтра 23 травня 2019 року від Тамари і Павла Глоби поради, що краще робити

Астрологи Тамара і Павло Глоби рекомендують в цей день бути з вогнем: посидіти біля вогнища, запалити вдома свічку і обійти з нею своє житло, а краще – запалити лампадку, якщо вона у Вас є.

23 травня також пов’язаний з творчістю: павук – людина, яка може протиставити себе всім, — творець, індивідуаліст, одинак, який може показати шалений зліт творчої думки, але, скоріш за все, як вважають астрологи – буде покараний долею за свою гординю

В цей день часто народжуються підступні люди, хитруни, підлабузники, невдахи, або творці-одинаки, не зрозумілі світом. Люди, народжені цього дня, часто вміють майстерно плести свої мережі омани.

В 19 Місячну добу можна значно зменшити або навіть зовсім позбутися від негативу дня, якщо виховати в собі високі моральні якості і в житті бути чесно, самовідданою, скромною людиною, що несе добро і світло.

З медичної точки зору вразливими місцями в тілі людини є в цей день є апендикс, сигмовидна кишка.

Рекомендовані для дев’ятнадцятого дня камені — лабрадор, гагат, моріон (його ще називають каменем сновидінь), кровавик (гематит), хризоліт і зелений гранат.

Астрологи складають гороскоп на кожний день тижня з загальними тенденціями.