Представники Водолія мають для ознайомлення гороскоп на тиждень і таро прогноз з 5 по 11 жовтня 2020 року. Астрологи і тарологи дають прогноз ймовірних подій і поради, до яких варто прислухатися.

Гороскоп для Водолія на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року

Початок тижня може принести Водолію приємні зміни. Представникам цього знаку треба звертати увагу навіть на невеликі і незначні зміни навколо себе.  Астрологи передбачають позитивний період, коли не можна сидіти склавши руки. Водолій повинен діяти, поки ситуація сприятлива.

У стосунках можна діяти креативно і нестандартно – це приверне увагу протилежної статі.

Друга половина тижня підходить для шопінгу, можна купувати дорогі речі. Також, можна оплатити майбутній відпочинок, сприятливий час для купівлі авто або нерухомості.

Проте, приймаючи рішення про вартісну покупку, треба добре все зважити. На цьому тижня для Водолія корисно вкладати гроші у себе, у свій розвиток.

Таро прогноз для Водолія на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року

Гороскоп для Водолія на тиждень і таро прогноз з 5 по 11 жовтня 2020 року
Розклад з трьох карт старшого аркану для Водолія

Карти Таро дають передбачення і поради на найближчі сім днів.

Карта «Повішений» випала на початок тижня. Водолію може здаватися, що справи зайшли у глухий кут і це може засмутити. Порада карти: знайти помилки, якщо вони є.  А поки направити сили на другорядні справи, щоб не втрачати час.

Карта «Закохані» випала на середину тижня, вона несе подвійний зміст. Ця карта старшого аркану вказує на налагодження стосунків в особистому житті і на вибір, який потрібно буде зробити Водолію. За цією картою Водолій повинен йти своїм обраним шляхом.

На кінець тижня розклад Таро видав карту «Правосуддя», яка закликає Водолія до обережності. Карта вказує на відповідальність за кожне слово і кожен вчинок. Якщо Водолій буде вчиняти чесно, тоді він отримає заслужену винагороду. Якщо представники знаку спробують хитрувати, то дуже скоро доведеться виконувати роботу над помилками.

Запрошуємо до обговорення!