Водолій отримав підказки щодо ймовірних подій, які виклав гороскоп і таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року. Астрологи передбачають деякі складнощі для Водолія, якщо він не буде зважати на необхідність стежити за своїм колом оточення. Тарологи, згідно отриманого розкладу карт Таро, передбачають великі можливості для представників цього знаку.

Гороскоп для Водолія на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року

Водоліям цього тижня доведеться багато контактувати з негативними людьми. Тому треба бути обережними і пильними під час спілкування, щоб захистити себе від їх впливу. Такі люди можуть провокувати у Водолія зневіру, депресію і апатію. Астрологи рекомендують не вірити жалібним розповідям, як часто роблять маніпулятори, і припиняти будь-які спроби негативних розмов в цілому. Краще спілкуватися з тими, хто дарує оточуючим позитив.

В діловій сфері тиждень буде успішним переважно у тих представників Водолія, чия робота пов’язана з переїздами, подорожами – з постійним рухом. Цей тиждень ідеальний для Водоліїв водіїв і мандрівників. Також цього тижня гороскоп для Водолія рекомендує зайнятися розробкою планів на майбутнє, у тому числі, планів на відпустку.

Таро-прогноз для Водолія на тиждень з 20 по 26 липня 2020 року

Карти розкладу, які випали на цей тиждень для Водолія, прогнозують досить хороший період. Звичайно, якщо Водолій прислухається до порад і буде прикладати зусилля.

Карта «Сонце» свідчить про чудовий початок тижня, коли Водолій може сміливо починати нові проекти. За цим розкладом на шляху не буде перепон, тому Водолій повинен мобілізувати всі сили, щоб закласти підґрунтя майбутніх перемог.

Друга карта розкладу «Колісниця», свідчить про швидке вирішення всіх труднощів і ускладнень. Але це можливо за умови, що Водолій не буде зволікати і відкладати прийняття важливих рішень на потім. Ця карта передбачає ймовірність кар’єрного зростання і фінансового благополуччя.

Карта «Імператор» символізує владу і логіку. Водолій повинен використовувати ці якості чесно, як йому і личить. Ця карта також вказує на просування по кар’єрних сходинках і підкорення нових вершин. Але для цього потрібно налаштуватися на продуктивну працю з колегами у колективі.

Таро-прогноз цього тижня вказує на дуже вдале для Водолія завершення липня.