Гороскоп для Тільця на тиждень дає поради астрологів щодо того, як краще поводитися в прийдешні сім днів. Ці поради складені на основі впливу планет і зірок. Таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року зробив розклад карт Таро старшого аркану для Овна. Передбачення давнього ворожіння підказує, на о можна очікувати і які поради дають карти Таро.

Гороскоп для Тільця на тиждень і таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року

Дуже успішний тиждень передбачають астрологи для Тільця. Представники цього знаку можуть мати успіх у всіх сферах життя. Тілець навіть може ризикувати в певних ситуаціях, якщо вони складаються сприятливо. У прийдешні сім днів Тілець може досягти багато на роботі або у бізнесі, тому що небесні світила на Вашому боці.

Цього тижня сприятливі нові проекти, складна робота, вартісні покупки.

Головна порада і застереження астрологів для Тільця на цей тиждень: слідкувати за своїм здоров’ям. Тому що без гарного самопочуття, не можна продуктивно і ефективно працювати.

Таро прогноз для Тільця на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року

Таро прогноз зроблено на трьох картах старшого аркану.

Чудовий і активний початок тижня пророкує Тільцю карта «Сила». За цією картою Тілець не матиме перепон на шляху до цілі. Ця карта старшого аркану вказує на чесну боротьбу і перемогу. Тому Тільцю не можна піддаватися емоціям і мухлювати у справах і відносинах.

Одна із самих сприятливих карт Таро – «Зірка» підтверджує, що Тілець обрав правильний шлях. За вірність своїм принципам, представники знаку можуть сподіватися на винагороду за виконану роботу.

На кінець тижня і вихідні дні випала карта «Диявол». Тому Тільцям слід бути пильними і не піддаватися на спокуси. Інакше це заведе у глухий кут. За цією картою наприкінці тижня слід бути пильними: не можна вірити в ілюзії і задовольняти свої забаганки.

Запрошуємо до обговорення!