Гороскоп для Стрільця з 24 по 30 серпня 2020 року передбачає досить гарний тиждень. Не менш сприятливим стає таро прогноз на останні дні літа цього року. Отже, Стрілець може насолоджуватися серпневими світанками і заходами і радіти життю

Гороскоп для Стрільця з 24 по 30 серпня 2020 року передбачає чудовий тиждень

Початок тижня буде яскравим і продуктивним у всіх сферах життя. Самі сприятливі дні тижня для Стрільця – 24 і 29 серпня. В ці два дні особливо вдало пройдуть всі заплановані і позапланові справи. На вихідні дні Стрілець відчує потужний енергетичний підйом. Цю позитивну енергію варто направити на особисте життя, щоб порадувати дорогих серцю людей.

Останній тиждень літа буде сприятливим: Стрілець може займатися організаційними питаннями, юридичними справами. Стрілець може шукати натхнення і радіти чудовим серпневим дням. Своїми силами і оптимізмом можна поділитися з оточуючими. Це підвищить авторитет і популярність Стрільців.

Застереження астрологів для Стрільця на цей тиждень: слід остерігатися нахаб і енергетичних вампірів.

Таро прогноз для Стрільця на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року

Карта «Імператриця» вказує Стрільцю, що він знаходяться на вірному шляху. Для того, щоб завершити успішно розпочате, слід лише продовжувати наполегливо працювати. Також карта говорить про те, що допомога прийде з боку близької людини і це буде жінка.

Карта «Зірка» у даному розкладі символізує перемогу. За цією картою Стрілець може бути впевненим у тому, що він на правильному шляху. Карта відкриває чудові перспективи, де немає місця розчаруванням і поразкам.

Остання карта розкладу «Світ» вказує Стрільцям на чудове завершення тижня і всього літа. Представники Стрільця зможуть вирішити розбіжності і непорозуміння з близькими і колегами. За цією карткою перешкод на шляху немає, і можна рухатися до мети, усуваючи недоліки і насолоджуючись новими перемогами.