Останній місяць осені принесе цікаві можливості для знаку Стрільця. Гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл розповість про ймовірні події в життя Стрільця, зумовлені впливом планет гороскопу. Листопад 2019 року буде дуже вдалим для Стрільця у фінансовій сфері

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив ретроградного Меркурія

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл
Ретроградний Меркурій з 1 по 20 листопала 2019 року накладає відбиток на життя Стрільця

Анжела Перл вітає «ранніх» Стрільців з днем народження, які святкують його наприкінці листопада. Це Ваш особистий новий рік і Ви можете загадати бажання на те, що Ви хочете отримати від Всесвіту у наступні 12 місяців. Головне не сумніватися і вірити, що це бажання здійсниться

З 1 по 20 листопада ретроградний Меркурій впливає на життя Стрільця.

Меркурій – це планета-управитель торгівлі, комунікацій, документів, інформації, техніки і подорожей. Ті сфери життя, якими опікується Меркурій, будуть дещо ускладнені через його ретроградність. Тому Анжела Перл радить перенести всі важливі затвердження угод, підписання документів на нерухомість чи покупку авто, офіційну реєстрацію бізнесу або шлюбу на більш пізній період – робіть це після 21 листопада, коли Меркурій вийде з ретрограду. Варто  перенести покупку техніки, а саме телефонів, гаджетів, комп’ютерів тощо після 20 листопада. Інакше, техніка може ламатися, губитися. Якщо такої змоги немає, тоді треба зберігати чеки, щоб була можливість здати або обміняти товар в разі необхідності.

В період ретроградного Меркурія, сприятливий час на перероблення чогось або повернення до полишених раніше справ. Наприклад, буде легше відновити загублені раніше права, або поновити навчання, яке Ви припинили через академічну відпустку. Добре виходити на роботу, на якій Ви раніше працювали. А от на нове місце, варто виходити після 20 листопада.

Стрільці можуть дізнатися те, що від них приховували. Ретроградний Меркурій перебуває у 12 Домі Стрільця. Тому з 1 по 20 листопада вдалий період щось підчистити, завершити незакінчене, навести порядок у голові і справах. Чудовий час, щоб завершити ремонт, або написати важливий тексту.

Період ретроградного Меркурія у Стрільця призначений для того, щоб щось завершувати, а не починати.

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл на першу половину місяця

Під впливом Венери, яка перебуває у Вашому 1 Домі гороскопу, майже весь листопад Стрілець буде відчувати радість, випромінювати впевненість і харизму. Венера – планета краси, гарного настрою і фінансів, може спонукати Стрільця купувати красиві речі, коштовності, ювелірні прикраси. Але вплив ретроградного Меркурія може призвести до того, що Ви передумаєте або щось станеться з покупкою. Щоб убезпечити себе, гороскоп на листопад радить Стрільцю зберігати чеки. Або ж купувати річ, що сподобалася, після 20 листопада.

Стрільці будуть відчувати гармонію і баланс у стосунках – як в особистих, так і в робочих. Стрільці можуть відновити стосунки з тим, з ким раніше посварилися. Ймовірні нові знайомства, але краще, якщо вони відбудуться після 20 листопада, тоді вони будуть довгими і міцними. Якщо ж знайомство відбудеться у першій половині місяця, то Ваш курортний роман, або ж службовий роман, буде не на довго, але Ви отримаєте задоволення.

Стрілець буде змінювати свій стиль: Ви можете схуднути, обрати новий одяг або зовсім інакше спілкуватися. Венера буде приваблювати до Вас прихильників.

Листопад 2019 року буде дуже вдалим для Стрільця у фінансовій сфері. Ви будете ніби притягувати до себе гроші. Особливо вдалим буде бізнес у тих представників знаку Стрільця, хто працює у сфері краси, моди та кондитерських виробів. Тобто, все, що пов’язано з жінками, буде успішним.

Стрільці косметологи, масажисти, візажисти, перукарі, стилісти, кондитери, флористи – всі будуть мати гарний прибуток. До Вас можуть повернутися клієнти, з якими Ви раніше працювали. Стрільці будуть розширювати свій бізнес завдяки збільшенню клієнтів у листопаді.

Стрільці відчують гарний рівень свого благополуччя у листопаді 2019 року.

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл – Повний Місяць

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл
Повний Місяць може відкрити таємниці, які вплинуть на життя Стрільця

Повний Місяць 12 листопада перебуває у 6 Домі гороскопу Стрільця. Це Дом роботи і здоров’я. В астрології вважається, Повний Місяць – це завершення чогось, підбиття підсумків. Також, він висвітлює приховану інформацію, розкриває таємниці, допомагає зрозуміти те, що раніше здавалося заплутаним.

На Повний Місяць Стрілець може щось з’ясувати щодо своєї роботи. Якщо Ви не працюєте, то стануть більш зрозумілими Ваші щоденні обов’язки. Якщо у Стрільця свій бізнес, можливо хтось з підлеглих покине Вашу компанію і Ви будете шукати нового працівника. Стрілець може закрити виплату своїх боргів.

Представники Стрільця можуть змінити свій образ життя, відмовитися від поганих звичок, почнете займатися спортом, зміните своє харчування на більш правильне і корисне – це прийняття рішення, до якого Ви йшли.

Гороскоп для Стрільця на листопад 2019 року від Анжели Перл на другу половину місяця

У другій половині місяця Стрілець буде вести більш активне життя. На це вплине войовнича і активна планета Марс. Ви значно прискорите свої справи по завершенню чогось. Бізнес-проекти будуть рухатися більш інтенсивно, завдяки енергії Марсу. Стрільці можуть схуднути, завдяки фізичній активності.

Юпітер – планет-управитель Стрільця, останній місяць в листопаді перебуває у Вашому знаку.  Особливу удачу і везіння він принесе тим Стрільцям, які народилися з 10 по 22 грудня тому, що Венера буде поєднуватися з Юпітером. В астрології Венера – мале щастя, Юпітер – велике щастя.

В останній тиждень листопада Венера і Юпітер поєднаються, тому цей період буде надзвичайно вдалим, завдяки їх сприянню. Особливо 24, 25, 26 листопада. Це може бути фінансовий прибуток, або нове знайомство – дуже важливе і значуще для Вашого життя. Стрілець може зустріти кохання всього свого життя. Деякі Стрільці отримають новину про дитину. Ви можете отримати роботу, про яку мріяли або іншу дуже приємну новину.

Венера і Юпітер принесуть Стрільцю фінанси, кохання, новину про дітей, удачу і везіння.

У другій половині листопада Стрілець відчує підсилення енергії, з’явиться бажання і сили робити і творите. І ці справи будуть успішними при належному ставленні до них.

Молодик 26 листопада принесе щось нове Стрільцям, особливо тим, хто народився 25, 26 і 27 листопада. У Вас почнеться новий етап життя. Або ж, з’явиться людина, як буде дуже важливою для Вас. Цим Стрільцям Молодик може сприяти отримати гарні новини: про нове місце роботи чи проживання, про нову кар’єру або нове кохання.

Всі Стрільці отримають від Молодика оновлення планів, початок ситуації, початок бізнесу, початок стосунків, з’являться нові ідеї.

Гороскоп на листопад для Стрільця радить, якщо Ви плануєте щось розпочати, робіть це на Молодик, після 26 листопада, тому що цей Молодик для Вас дуже сильний і впливовий. Адже Молодик у нашому знаку буває лише один раз на рік.

В останні дні листопада Стрілець може розраховувати на прибутки, неочікувані доходи, нові джерела фінансування, особливо після 27 листопада.

Передбачення карт Таро від Анжели Перл прогнозує для Стрільця вдалий листопад 2019 року.