Цікавий і приємний тиждень передбачає гороскоп для Скорпіона з 24 по 30 серпня 2020 року. Таро прогноз на цей же тиждень застерігає і радить бути уважними в останні дні літа

Гороскоп для Скорпіона період з 24 по 30 серпня 2020 року вважає ідеальним для фінансів і роботи

Гороскоп для Скорпіона з 24 по 30 серпня 2020 року і таро прогноз на цей же тиждень останнього місяця літа
Фінансово успішний тиждень очікує на Скорпіона

Прийдешній тиждень астрологи називають ідеальним для фінансової активності і роботи. У Скорпіонів буде багато нових можливостей і ідей. Це можуть бути як незвичайні покупки, так створення новий бізнес-план. Афірмації на багатство сприятимуть залученню грошей, що допоможе збільшити доходи і знизити ймовірність невдалих покупок.

Астрологи не передбачають ніяких різких спадів і підйомів енергії, тому для Скорпіона важливу роль у всіх сферах життя зіграє позитивний настрій. Скорпіонам не повинен здаватися, тому що до перемоги залишається зовсім трохи. В останній серпневий тиждень зорі і планети посилять інтуїцію Скорпіона, дадуть йому можливість швидше вирішувати звичні справи і приймати правильні рішення.

Таро прогноз для Скорпіона на тиждень з 24 по 30 серпня 2020 року дає застереження

Гороскоп для Скорпіона з 24 по 30 серпня 2020 року і таро прогноз на цей же тиждень останнього місяця літа
«Пустельник» в розкладі Таро Скорпіона вказує на потребу побути на одинці

Розклад Таро на тиждень для Скорпіона зроблено на три карти старшого аркану.

Перша карта розкладу «Імператриця» підказує Скорпіону вірний шлях, в кінці якого на Вас чекає винагорода. Порада карти – не треба поспішати, щоб у метушні не скоїти помилок, через які буде втрачено час.

Друга карта – «Блазень» («Дурень») розширює трактування першої карти. Вона дає застереження, до якого слід прислухатися. Ця карта попереджає, що не можна легковажити своїми обов’язками, перекладати відповідальність. Також, не слід піддаватися прокрастинація і переносити вирішення важливих справ на невизначений час.

Карта «Відлюдник» («Пустельник») вказує, що в останні дні серпня у Скорпіона з’явиться час і можливість, щоб усамітнитися. Це час підбиття підсумків і відновлення сил, щоб закінчити складні справи і розпочати щось нове і цікаве.

Запрошуємо до обговорення!