Свої порад для Скорпіона дають гороскоп і таро-прогноз на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року. На цей період фахівці проаналізували розташування планет і зірок гороскопу, що передбачає дуже вдалий час для Скорпіона. Розклад карт Таро старшого аркану дає свої передбачення і поради для представників цього знаку.

Гороскоп для Скорпіона на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Важливий час настає для Скорпіона. Планети і зорі гороскопу прихильні до людей цього знаку. Тому Скорпіон повинен скористатися підтримкою нічних світил і зрозуміти свої справжні життєві цілі.

Сприятливі дні тижня для Скорпіона: 31 липня, 1 і 2 серпня. В ці дні планети будуть допомагати у всьому. В найближчі 7 днів гороскоп на тиждень особливо застерігає Скорпіона від прояву жадібності і нахабства. Потрібно бути чесними по відношенню до інших людей, навіть ворогів і недоброзичливців. При цьому, астрологи наполегливо радять Скорпіону не мати ілюзій стосовно людей. Потрібно приймати всіх такими, якими вони є.

Таро-прогноз для Скорпіона на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Карта «Сила» передрікає представникам Скорпіона успішний початок тижня. Ця карта вказує, що з понеділка не буде ніяких перешкод у вирішенні задач. Це дасть змогу вирішити важливі питання. Також, карта вказує, що у Скорпіона буде достатньо сил завершити складну справу.

Середина тижня передбачається спокійною. На це вказує карта «Зірка». Ніяких перешкод не очікується і Скорпіон може вибрати той напрямок діяльності, який для нього важливий.

Остання карта даного розкладу Таро – «Закохані», стосується особистого життя. Таро-прогноз закликає Скорпіона бути відповідальним у вирішенні особистих питань. Буде доречним наприкінці тижня приділити час родині і відносинам, щоб уникнути непорозуміння і  конфліктів. Проведений разом час допоможе знайти компроміси.