Представники Рака мають прогноз подій, який дає гороскоп на тиждень і таро прогноз на період з 17 по 23 серпня 2020 року. Для Рака важливо позбутися негативних думок і налаштуватися на успіх. Цього тижня слід спокійно займатися своїми справами

Гороскоп для Рака на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Рака з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на тиждень
Представникам Рака слід практикувати афірмації на успіх

Прийдешнього тижня зорі і планети перебувають у спокійному стані, тому Раку не варто шукати ворогів і недоброзичливців. Пастка може бути від самого Рака, якщо він буде занурюватися у песимізм і зневіру. Щоб не потрапити у полон негативу, можна скористатися афірмаціями на успіх.

Гороскоп для Рака прогнозує, що цей тиждень буде сприятливим для вирішення поточних питань. Астрологи радять займатися спокійною інтелектуальною і фізичною роботою. Застереження для Рака: 19 і 20 серпня не треба ризикувати.

В особистому житті і родинних відносинах Раку не варто з’ясовувати стосунки з другою половинкою і родичами. Цього тижня краще зайвий раз промовчати, а всі неприємні розмови перенести на інший час.

Таро прогноз для Рака на тиждень з 17 по 23 серпня 2020 року

Гороскоп для Рака з 17 по 23 серпня 2020 року і таро прогноз на тиждень
Карти Таро радять завершити розпочаті справи

Рак має можливість ознайомитися з передбаченням карт Таро. Розклад зроблено на три карти старшого аркану.

Перша карта розкладу «Колісниця» рекомендує активно починати тиждень. Це може бути поїздка, відрядження або останній крок до поставленої мети. За цією картою не можна зволікати, тому що можна втратити гарні перспективи.

Друга карта розкладу  «Маг» — це карта вибору шляху. Для Рака ця карта вказує необхідність усвідомити своє значення і обрати шлях до процвітання. Важливо вірити в себе і свої сили.

Третя карта розкладу «Суд», символізує гарне завершення якоїсь справи, в якій Рак нарешті може поставити крапу. За цією картою не слід відкладати на потім важливі справи. Потрібно завершити те, що вже готово стати минулим.