Передбачення на найближчі 7 днів, які підготували гороскоп для Рака на тиждень і таро прогноз на цей же період, допоможуть правильно діяти з 14 по 20 вересня 2020 року. Астрологи свої поради ґрунтують на розташуванні планет і зірок гороскопу Рака. Таро прогноз зроблено на розкладі карт Таро старшого аркану. Карти Таро дають можливість краще зрозуміти, на що очікувати. А розшифровка значення карт Таро, дає підказки долі.

Гороскоп для Рака на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року

Прийдешнього тижня астрологи наполегливо рекомендують представникам Рака не займатися питаннями нерухомості. Не варто підписувати угоди купівлі-продажу, брати іпотеку на купівлю житла, навіть, не варто проводити огляд можливих нових об’єктів. Цей тиждень не сприятливий для таких питань.

Гороскоп для Рака радить цього тижня змінити обставновку. Можна поїхати у відпустку або у ділову поїздку. Якщо є можливість, буде добре навідати родичів або друзів в іншому місті. Це допоможе Раку позбутися від накопиченої втоми і негативних емоцій. Вільний час для Рака краще займатися духовними практиками – медитаціями, афірмаціями.

Цього тижня Раку краще утриматися від великих фізичних навантажень, не слід затримуватися на роботі. Рідні і друга половинка будуть потребувати більше уваги і часу.

Таро прогноз для Рака на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року

Карта «Сонце» віщує Раку очікуваний подарунок долі. За цією картою Рак отримає заслужену винагороду за зусилля, які він прикладав. Також, відкриються нові і цікаві перспективи. Представники Рака знайдуть у собі сили і можливості для нових проектів, які зможуть втілити у життя.

«Колісниця» вказує на зміни у житті. При чому ці зміни будуть суттєвими, у деяких Раків навіть кардинальними. Може відбутися зміна світогляду і переоцінка цінностей. Також карта вказує на швидкий рух вперед і здійснення бажання.

На кінець тижня для Рака випала карта «Помірність», назва якої вказує на необхідну дію – Рак повинен трошки пригальмувати. За цією картою перепон на шляху немає, однак поспіх може призвести до непотрібних помилок.

Запрошуємо до обговорення!