Астрологи підготували для Овна гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року. Тарологи зробили таро-прогноз на цей самий період і показали можливості, які побачили давні карти Таро. Таро-прогноз розкладався на три карти старших арканів. Представники Овна можуть ознайомитися з цими передбаченнями, щоб розуміти, що їм несе останній тиждень другого літнього місяця і перші дні серпня. Отже

Гороскоп для Овна на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

У представників Овна починається період фінансової активності. Проте астрологи застерігають, що перший день тижня – понеділок, буде не самим сприятливим. Афірмації на багатство допоможуть краще налаштуватися на успішну роботу. Ще одне застереження дає гороскоп на тиждень для Овна,що стосується ділової сфери: на роботі слід товаришувати з колегами, але треба бути пильними у спільній роботі.

В особистому житті Овна конфлікти і непорозуміння з другою половинкою будуть зникати. Гороскоп на тиждень передбачає, що самотні Овни можуть знайти споріднену душу і, навіть, закохатися. Але для того, щоб це сталося, Овен повинен вийти зі своєї зони комфорту. Слід проявляти соціальну активність і більше спілкуватися з людьми.

Таро-прогноз для Овна на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020 року

Перша карта розкладу – «Іерофант» вказує, що тиждень для Овна почнеться не з активної роботи, а з розстановки пріоритетів. Для Овна важливо виокремити важливі справи, щоб зосередитися на них, відкинувши все другорядне.

Карта «Башта» — друга у розкладі на цей тиждень, говорить про перехідний етап. Людям цього знаку слід позбутися ілюзій і не привласнювати чужі перемоги, якщо вони не приймали участі у справі. Це непростий час, коли не можна діяти абияк і тільки за інтуїцією.  Потрібно йти чітко за планом, покладаючись на розум і логіку.

Третя карта розкладу – «Місяць» несе у собі застереження. На початку серпня Овен повинен подолати свої страхи і не боятися невідомого. Якщо Овен зможе взяти під контроль невпевненість і емоції, тоді вже на початку серпня до нього прийде успіх.