Козерог вже має гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня 2019 року. Астропрогноз передбачає пошук нової мотивації в житті Козерога. Представники цього знаку зможуть підняти свій авторитет на роботі і в сім’ї.

Гороскоп для Козерога на тиждень з 24 по 30 червня 2019 року: основні тенденції

Астрологи попереджають Козерога: Вам будуть дані підказки Всесвіту, які важливо побачити і розшифрувати. Саме вони будуть допомагати на шляху пошуку нової мотивації. В цьому Вам може допомогти Ваша інтуїція, прислухайтесь до неї – вона посилиться вже з понеділка.

Зорі і планети розташовані таким чином цього тижня, що можуть спонукати Козерога переглянути свої цінності. Через що можлива зміна ідеології та життєвих пріоритетів.

У такі складні періоди варто уникати ревнощів, нахабства або жадібності. Подібні почуття блокують позитивні енергетичні потоки. Наслідки прояву таких почуттів можуть бути дуже руйнівними, тому Козерогам знадобляться оптимізм, щедрість, доброта і бажання допомагати людям.

Гороскоп для Козерога на тиждень з 24 по 30 червня 2019 року: особисте життя

Астрологи вважають, що цього тижня для Козерога буде корисно і заспокійливо займатися домашніми справами: прибиранням, ремонтом, переїздом.

Кінець останнього тижня червня, може принести деяким Козерогам ностальгічні думки. Астрологи вважають. Що їх нічого боятися чи остерігатися – про минула краще згадувати спокійно і з теплотою.

У стосунках з партнерами ніяких негараздів не очікується.