Гороскоп для Козерога на тиждень передбачає гарний період, якщо представники знаку не будуть думати лише про свою вигоду. Передбачення розвитку подій зробив і таро прогноз з 5 по 11 жовтня 2020 року. Розклад карт Таро підтверджує вимогу зірок для Козерога – потрібно бути чесним і порядним

Гороскоп для Козерога на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року

Зорі і планети надають багато енергії. Також небесні світила відкривають широкі можливості для успіху Козерога в колективній роботі. Тому важливо, щоб Козеріг не спілкувався з егоїстичними людьми, які думають лише про свою вигоду, тому що Козерог може піддатися такому згубному впливу. Особливо це важливо на роботі у співпраці з колегами. Краще обходити стороною людей, котрі думають тільки про себе.

Першу половину тижня краще присвятити юридичним питанням або діловодству. Завдяки підтримці небес Козеріг може бути наполегливим, можна реалізовувати нві проекти на роботі.

Під кінець тижня – у п’ятницю і суботу для Козерога добре провести час у спілкуванні з друзями і цікавими людьми. Добре відпочити, розважитися, змінити обстановку.

Для Козерога ліки від будь-яких незрозумілих проблем – інтелектуальна і фізична активність.

Таро прогноз для Козерога на тиждень з 5 по 11 жовтня 2020 року

Гороскоп для Козерога на тиждень і таро прогноз з 5 по 11 жовтня 2020 року склали передбачення подій
Таро прогноз на тиждень для Козерога

Розклад Таро з карт старшого аркану передбачає ймовірні події у житті Козерога на прийдешньому тижні.

  1. Карта «Правосуддя» випала на початок тижня. Вона вимагає від Козерога бути чесним і порядним. Вміння втриматися від спокуси і протистояти їй допоможуть уникнути неприємностей у ці дні і в подальшому не витрачати час на виправлення помилок.
  2. За картою «Блазень» в середині тижня для Козерога настає час діяти, інакше можна прогавити сприятливий момент. Карта вказує, що не можна відкладати рішення, інакше доведеться все починати з самого початку, втрачаючи дорогоцінний час.
  3. Карта завершення тижня – «Колісниця» — це карта рішучих дій. Завдяки їй Козеріг повинен вірити в себе і не повинен сумніватися у своїх силах. Все, що потрібно, у Вас є, а це означає, що наприкінці тижня, завдяки зусиллям, Козеріг може поставити крапку у складній справі.

Запрошуємо до обговорення!