Гороскоп для Діви з 24 по 30 серпня 2020 року передбачається дуже сприятливим. Таро прогноз на цей же тиждень радить побороти свої внутрішні страхи і опасіння. Загалом і астрологи, і тарологи вважають, що кінець літа для Діви буде досить успішним. Всі Діви, у кого День народження цього тижня, обов’язково повинні відзначити його. Адже День народження – це персональний Новий рік.

Гороскоп для Діви з 24 по 30 серпня 2020 року вважає цей тиждень ідеальним для експериментів

Гороскоп для Діви з 24 по 30 серпня 2020 року, таро прогноз на цей же тиждень
Гороскоп для Діви прогнозує чудовий тиждень наприкінці літа

Для Діви починається особливий період, коли без всіляких проблем і напруження можна досягти успіху у діловій сфері і у творчій діяльності. Хто хоче знайти для себе щось нове, можуть сміливо пробувати. Тому що цей тиждень ідеальний для експериментів. Небесні світили дають Діві можливість спробувати себе у чомусь новому.

В основному тиждень дуже сприятливий, але на вихідні енергія зірок стане деструктивною. Тому астрологи рекомендують суботу і неділю провести на одинці, займаючись дрібними домашніми справами. Діві не варто ризикувати і робити великі покупки. Якщо представник знаку відчує бажання поспілкуватися з малознайомою людиною, краще це робити через соціальні мережі – без особистого контакту. Гороскоп для Діви висловив побажання – слід більше спілкуватися з близькими, але не нав’язувати їм свою думку.

Таро прогноз для Діви з 24 по 30 серпня 2020 року

Гороскоп для Діви з 24 по 30 серпня 2020 року, таро прогноз на цей же тиждень
Таро прогноз на тиждень передбачає певні підсумки у житті Діви

Три карти старшого аркану дають картину ймовірних подій на цей тиждень

Перша карта

«Правосуддя» для Діви – це карта закономірного результату. Тобто кожен отримує, що заслужив: якщо у справах не було помилок і серйозних промахів, винагорода вже скоро. Якщо ж Діва вчинила неправильно, тоді доля принесе урок над помилками.

Друга карта

«Суд» вказує на успіх у справах, які стануть щаблем до кращого життя. Карта обіцяє успіх тим, хто готовий боротися чесно і не намагається перенести вирішення важливого питання на невизначений термін.

Третя карта

«Місяць»  у даному випадку вказує на внутрішні страхи і внутрішню боротьбу Діви. Ці негативні відчуття можуть заважати Діві як в роботі, так і в особистому житті. За цією картою слід позбутися напруги і стресу, які не дозволяють Діві приймати правильні, зважені рішення і стають причиною помилок.

Запрошуємо до обговорення!