Близнюки можуть ознайомитися з передбаченням астрологів і тарологів на прийдешній тиждень. Гороскоп для Близнюків на тиждень вказує, які події можуть статися під впливом планет і зірок. Древнє ворожіння на картах дає таро прогноз з 14 по 20 вересня 2020 року. Розклад Таро зроблено на картах старшого аркану.

Гороскоп для Близнюків на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року

Головна тема тижня для Близнюків – кохання і особисте життя. Для самотніх Близнюків прийдешній тиждень — чудовий час для нових знайомств, романтичних побачень і флірту. Спілкування як в реальному житті, так і в соціальних мережах, принесе чимало приємних миттєвостей для представників цього знаку.

Загалом тиждень для Близнюків, як передбачає гороскоп, буде спокійним і стабільним. Енергетика зірок трохи послабшає після 18 вересня, але це не позначиться на успішності.

Фінансова і ділова сфера: цього тижня сприятливо вести переговори, починати нові проекти. Також успішною буде робота над юридичними питаннями.

Астрологи рекомендують Близнюкам, за можливості, у період з 14 по 20 вересня взяти відпустку і влаштувати собі невеликий відпочинок.

Таро прогноз для Близнюків на тиждень з 14 по 20 вересня 2020 року

Три карти Таро старшого аркану розкладу дають прогноз на тиждень.

Карта «Дурень» («Блазень»), символізує несподіванку. Тому Близнюкам на початку тижня ймовірно доведеться приймати рішення, які не завжди виглядають логічними. Проте вміння адаптуватися до ситуації і швидко приймати рішення, дозволять Близнюкам добре почуватися.

Друга карта у розкладі «Колісниця», пророкує Близнюкам активність, яка пов’язана з поїздками або з прийняттям рішення про переїзд. В середині тижня за цією картою для Близнюків не можлива зволікати. Тобто доведеться приймати рішення одразу, сходу, не сумніватися у собі, щоб не втратити гарних можливостей.

Остання карта розкладу «Зірка» — як світлий шлях, який веде до мрії Близнюків. Карта радить Близнюкам прислухатися до інтуїції і слухати свій внутрішній голос, щоб обрати єдиний вірний шлях.

 

Запрошуємо до обговорення!