Астрологи склали не тільки гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку, а також розповіли про 5 небезпечних днів травня. Поради від астрологів допоможуть убезпечити себе від негативного впливу зірок в найнебезпечніші 5 днів травня.

Гороскоп 5 небезпечних днів травня 2019 року: 3 травня п’ятниця

Цей день астрологи назвали днем зривіву планів. Овен та спадаючий Місяць створять сильний енергетичний дисбаланс, який відіб’ється на настрої людей і на тому, що відбувається навкруги.

Стихія Вогню, слабкий Місяць, а також поєднання його з Меркурієм, вказують нам те, що це складний день. Без будь-якої причини може з’явитися бажання все кинути, відмовитися від своєї мрії. Це імпульсивний Овен заявляє про себе.

В Місячних календарях такі дні позначаються як несприятливі, але зараз ситуація ще небезпечніше. Адже Меркурій – динамічна планета, планета дії. У поєднанні Місяця з Овном він надасть імпульс до розповсюдження брехливої інформації, пліток, до провокування скандалів і конфліктів. Кожна людина опиниться під потужним впливом хвилювання і сторонніх негативних думок.

Гороскоп 5 небезпечних днів травня 2019 року: 8 травня середа

День імпульсивності, коли зростаючий Місяць буде у поєднанні з Марсом і у дисонансі з Раком. Марс представляє активну стихію Вогню, а Рак – спокійну стихію Води. В цей день для Вас повинно стати табу наполегливість. Особливо в особистому житті: слід уникати суперечок і непорозуміння, щоб не спровокувати серйозний конфлікт з близькою людиною.

Астрологи наполегливо радять добре продумувати слова і кроки, перш ніж їх зробити. Старайтесь слідувати логіці, а не емоціям та почуттям. В такі дні особливо важливо тримати себе в руках і не піддаватися виру емоцій.

Гороскоп 5 небезпечних днів травня 2019 року: 14 травня вівторок

Цей день астрологи передбачають, як день обережності. Дві протилежності Марс і Венера будуть знаходитися в секстилі один до одного (секстиль – потужний аспект, при якому  дія буде проявлятися найбільш яскраво і сильно), тому варто уникати багатозадачності. Цей аспект буде підштовхувати людей до змін, але не варто поспішати. Астрологи радять обрати ту сферу, в якій Ви найбільше хочете добитися успіху і тільки потім діяти.

Бувають дні, в які не відбувається нічого поганого до тих пір, поки людина не починає жадати  більшого. Основа стабільності на 14 травня — скромність і щедрість, ці риси характеру допоможуть вийти цього дня без втрат.

Гороскоп 5 небезпечних днів травня 2019 року: 20 травня понеділок

День проблем і невезіння в коханні буде 20 травня на думку астрологів. Це спричинятиме спадаючий Місяць, який дисонує Стрільцю. Знак Стрільця – символ свободи і сили духу. У такі дні всі ці якості приносять проблеми, тому що спадаючий Місяць не буде надавати підтримку.

Краще 20 травня не призначати побачення і не заводити нові знайомства. Справити хороше перше враження буде складно.

Гороскоп 5 небезпечних днів травня 2019 року: 25 травня субота

День негативних установок. В цей день Водолій буде впливати на Місяць і повністю заблокує всі позитивні думки і почуття. Порада від астрологів, щоб уникнути негативу 25 травня: спілкуватися з людьми, які не втратили і випромінюють оптимізм і віру в себе.

Відомий астролог Анжела Перл дала поради кожному зодіакальному знаку у гороскопі на травень 2019 року.