Наступний 2021 рік за східнем календарем проходить під правлінням Бика. Астрологи вже склали загальний гороскоп 2021, який дає характеристику року. Також, даний гороскоп на 2021 рік дає загальний огляд різних сфер життя: особисте життя, робота, фінанси і здоров’я. Отже, що може принести нам 2021 рік – рік Бика за східним календарем

Гороскоп 2021: загальна характеристика року Бика

В 2021 році у багатьох виникне необхідність підвищити енергетику і життєвий тонус. Це буде дуже виснажливий, з точки зору енергетики, період, коли відбуватиметься багато непередбачуваних речей.

За східним гороскопом характеристика року багато в чому залежить від талісману року – тварини-покровителя. Прийдешнього року, тварина – Бик, буде білим, це означає, що стихія 2021 року – метал.

Метал – символізує твердість духу, недоторканність, стійкість. Це означає, що у 2021 році будуть ставатися різні ситуації, в яких доведеться демонструвати силу волі і бажання перемогти. Успіх буде супроводжувати цілеспрямованих і наполегливих людей, які сміливо йдуть вперед до своєї мети. При цьому астрологи рекомендують якомога менше користуватися сторонньою допомогою, а проявляти самостійність. Це стосується всіх сфер життя, не лише кар’єри і фінансів.

Гороскоп 2021: які події в особистому житті і в коханні прогнозує східний гороскоп

Гороскоп 2021: який рік за східним календарем і які події він принесе
Що прогнозує східний ороскоп 2021 в особистому житті

Астрологи кажуть, що у 2021 році треба «брати бика за роги», тобто брати вирішення всіх питання у свої руки. Особливо актуально це для сфери кохання і особистого життя.

Для самотніх людей астрологи радять, що, якщо Вам хтось подобається, то треба діяти, а не сидіти, склавши руки. Варто підійти до людини і розповісти про свої почуття без вдавання і ігор. В рік Бика можна освідчуватися, робити пропозицію руки і серця.

Одруженим людям у сімейому житті потрібно жити без обману і фальшу. Інакше можна стикнутися з негативом і образами. Це стосується і відносин з друзями і близькими.

Гороскоп на 2021 рік також рекомендує припиняти відносини з людьми, якщо з’явиться таке бажання або, коли стосунки, вже віджили своє. Тому що, якщо Ви будете терпляче зносити негатив у коханні або дружбі, тем гірше це позначиться на самооцінці.

Під впливом тотемної тварини року – Бика, люди можуть ставати дуже запальними. Ті ж, у кого така риса постійно проявляється, стануть взагалі небезпечними для оточуючих. Разом з тим, у 2021 році люди будуть рідше прикидатися і приховувати правду і емоції від оточуючих. Бик змушує проявляти емоції, не зважаючи на наслідки.

Гороскоп 2021: робота і фінанси за східним календарем

Гороскоп 2021: який рік за східним календарем і які події він принесе
Який прогноз дає східний гороскоп 2021 у фінансах і в діловій сфері

Білий Металевий Бик – це ідеальний час для впровадження ідей, відкриття бізнесу, пошуку нової роботи. Проте, перед тим, як починати рух вперед, слід визначитися з його напрямком. Якщо цього не зробити, то є ризик марно витратити і сили, і час. Саме тому гороскоп на 2021 рік рекомендує всім людям спочатку сформулювати і поставити цілі і запланувати справи, але лише потім – діяти. Якщо ризикувати і братися за кілька справ одночасно, не знаючи кінцевої мети, можна піти неправильним шляхом і розчаруватися. У 2021 році потрібно діяти швидко, але обачно.

Астрологи кажуть, що 2021 рік стане часом, який ідеально підходить для вартісних покупок. Це дуже сподобається любителям шопінгу і поїздок. Адже можна купувати все, що стосується руху – автомобілі, велосипеди, можна витрачати кошти на подорожі. І це будуть не просто витрати, а корисним вкладенням коштів, тому що це стане отриманням нових емоцій і досвіду.

Прийдешній 2021 рік може стати дуже конкурентним. Багато людей захочуть випередити оточуючих і показати себе кращими за інших. Проте у деяких людей це викличе нездорове бажання отримати перемогу за будь-яку ціну, що негативно позначиться на продуктивності і на здоров’ї.

Гороскоп 2021: здоров’я і настрій за східним календарем

Щодо настрою, астрологи вважають, що треба слідувати за своїми бажаннями, але не потурати всім своїм емоційним імпульсам. Необхідно розставляти пріоритети, щоб правильно витрачати сили і час.

Якщо дуже багато працювати і сильно втомлюватися, можна втратити удачу. У рік Бика сили приходять напливами, але так само і йдуть, якщо витрачати їх неправильно. Тому треба пильно стежити за своїм здоров’ям і не забувати про відпочинок.

Запрошуємо до обговорення!