У кожному місяця є свої дні сили і небезпечні дні. Не виключенням є і травень 2019 року і астрологи розповіли, які дні сили очікують на нас в травні 2019 року.

Дні сили в травні 2019 року року: 4 травня субота

День відпочинку і відновлення

Цей день астрологи передбачають як спокійний і гармонійний період. Місяць буде у сузір’ї Тільця, при цьому – інші небесні тіла розташовані також дуже позитивно.

Місяць знаходиться на піку спадання. Зазвичай такі дні вважаються складними: люди швидше втомлюються, дратуються і сваряться. Але не цього разу 4 травня: остання стадія спадаючого Місяця подарує всім хороший шанс на повний «перезапуск» організму.

В цей період дуже добре працювати над самооцінкою: багато відчують тверду землю під ногами, зможуть розпрощатися зі страхами або комплексами. Це ідеальний день для завершення рутинної роботи, для домашніх клопотів, а також для заслуженого відпочинку. Не варто мучити себе амбітними планами і вичавлювати останні сили: зараз важливо навпаки — відновити їх, подбати про своє здоров’я, влаштувати собі емоційне перезавантаження.

Дні сили в травні 2019 року: 6 травня понеділок

День натхнення і експериментів

Після Нового Місяця — 6 травня це перша доба, Місяць буде у Близнюках. Цей день сили особливо сприятливий для людей творчих професій. Але креативний підхід допоможе у всіх сферах життя, починаючи з прибирання і закінчуючи плануванням заробітку.

В цей день буде добре робити покупки, змінювати імідж, робити рішучі кроки щодо облаштування свого майбутнього. Всі справи, які будуть пов’язані з інвестиціями у розвиток бізнесу чи особистого зростання, будуть дуже успішними. В цей день багато людей зможуть побачити підказки Всесвіту, що  свідчить про те, що Ви на правильному шляху.

Дні сили в травні 2019 року: 10 травня п’ятниця

День яскравих можливостей

Місяць перебуває у сприятливому аспекті з Венерою. Цей день може перевіряти наші можливості, щоб продемонструвати наші сильні сторони. В такі дні легше зрозуміти, які особисті якості ведуть до успіху, які починання завершуються перемогою, з ким краще співпрацювати і які якості характеру необхідно більше проявляти.

Слушний час для людей, які знають чого хочуть від життя, особливо це актуально для любовних стосунків. Місяць перебуває у сузір’ї Рака, що пов’язано з духовними сферами, з плинністю енергетики водної стихії. Якщо люди створені одне для одного, на думку Всесвіту, в такі дні сили їхні почуття ростуть і міцніють.

Дні сили в травні 2019 року: 27 травня понеділок

День захисту

День сили в езотериків — це особлива доба в календарі, коли наша енергія міцніє і зростає. В такі дні фахівці з біоенергетики радять захищати від негативу себе, свій будинок і своїх близьких.

Найпростіший спосіб захисту — подумки окреслити себе і свій будинок колами. При цьому важливо правильно себе налаштувати: хоча це коло захисту від ворожих сил, від заздрісників, пліток, хвороб і пристріту, не варто накручувати себе і бажати зла всякому недоброзичливцю. Нехай він сам розбереться зі своєю долею. Потрібно перебувати в спокійному, врівноваженому стані, відчуваючи свою правоту і впорядкувавши думки. Щоб досягти такого стану, на допомогу прийдуть духовні практики.

Дні сили в травні 2019 року: 31 травня п’ятниця

День релаксу і підбиття підсумків

День 31 травня – дзеркальне відтворення першого дня сили 4 травня. 31 числа Місяць знову буде спадаючим в знаку Тільця. Ця місячна доба матиме багато спільного в енергетиці і тому рекомендації астрологів матимуть повторення порад: не перенавантажувати себе, дозволити собі відпочинок, цінувати успіхи і пам’ятати про досягнення. Однак є і різниця – 31 травня це останній день місяця і всієї весни 2019 року, тому важливо підсумувати всі події, що відбулися раніше.

Саме 31 числа можна поставити ефектну крапку в довгостроковому проекті, попрощатися з боргами чи шкідливими звичками, нарешті розірвати стосунки з токсичними людьми. Астрологи радять дивитись вперед з оптимізмом і вірою в себе. Також, 31 травня буде доречно зробити щось невеличке, що покладе початок успішному літу. Наприклад, садоводам придбати насіння незвичайних рослин, світським левицям – одягнути наряд, який буде хвилювати серця і розум представникам іншої статі, автомобілістам – проїхатися на омріяному авто тощо. Потрібно зробити заділ чогось прекрасного для реалізації влітку 2019 року.