В кожному місяці є сильні і слабкі дні, які мають свою енергетику. В дні сили в квітні 2019 року можна досягти багатьох речей, які в інші дні зробити вкрай важко. Якщо правильно скорегувати свої дії, розпланувати всі складні справи на найбільш сприятливі дні, то виконати їх буде набагато легше.

Дні сили в квітні 2019 року: 7 квітня

Астрологи вважають, що 7 квітня —  це по-справжньому магічний день, коли Всесвіт готовий привідкрити Вам деякі свої таємниці. Прислухайтеся до своєї інтуїції, звертайте увагу на підказки долі, старайтесь думати про хороше. Не робіть нікому кривди, тому що думки матеріальні, особливо в цей день — все повернеться бумерангом.

Дні сили в квітні 2019 року: 12 квітня

Один із самих продуктивних днів весни. Ви відчуєте підйом сил і готовність до нових справ. Енергію цього дня можна використовувати як для командної роботи, так і для відпочинку у колі сім’ї та друзів. В цей день зорі радять будувати плани на майбутнє, розпочинати нові справи — завдяки енергії Всесвіту, Ви можете отримати великі сили для їх реалізації.

Дні сили в квітні 2019 року: 15 квітня

В понеділок, 15 квітня, Вам буде набагато легше справлятися з важкими справами, вести перемовини, проводити складні зустрічі. Це вдалий час для знаходження компромісів і прийняття непростих рішень. Здоров’я та психіка людини буде дуже стійкими і менше схильні до стресів.

Дні сили в квітні 2019 року: 22 квітня

Продуктивний день для роботи у всіх сферах. Успіх очікує практично у всіх справах, за які б Ви не бралися. Потрібно вирішувати накопичені справи, планувати нове і наполегливо працювати, і результат Вас буде радувати. Успіх очікується не тільки в роботі, але й в особистому житті.