Дні сили – це дні, коли Всесвіт налаштований найбільш сприятливо і позитивно. Астрологи назвали точні дати, коли ці дні сили будуть у жовтні 2020 року. Крім того, на нас чекає самий вдалий день осені поточного року.

Дні сили у жовтні 2020 року: 4 жовтня

В цей день 4 жовтня Місяць спадає у знаку Тільця. Астрологи вважають, що день надасть сили і можна присвятити час прибиранню, ремонту або переїжджати. В цей день можна допізна працювати або сміливо занурюватися у романтичні пригоди. В цей день сили сприятливо займатися будь-якими справами. Головне, щоб було бажання.

Якщо ж Вам нічого не захочеться, то такий варіант також не виключений. Цю неділю можна присвятити собі і своїм особистим справам і бажанням. Можна тимчасово побути егоїстом і не зважати на «повинен, треба, зобов’язаний». Астрологи рекомендують спрямувати енергію у ту сферу, яка на Ваш погляд найбільш актуальна цього дня.

Дні сили у жовтні 2020 року: 10 жовтня

Дзеркальна дата зазвичай вважається позитивним днем. 10 жовтня – 10.10. ідеальний час для нових починань. Нумерологи вказують, що день проходить під управлінням одиниці, яка символізує початок і об’єднання всього. День варто провести в оточенні близьких людей – коханих родичів і друзів.

Якщо у Вашому житті таких людей немає, тоді 10 вересня – чудовий шанс, щоб шукати їх. В цей день добре спілкуватися у соціальних мережах. Сприятливо знайомитися, ходити на побачення. Всім, хто шукає своє кохання, Всесвіт подарує удачу. Головне знати, кого Ви хочете бачити поряд з собою. Настав час припинити плисти за течією і брати ситуацію в особистому житті у свої руки.

Дні сили у жовтні 2020 року: 13 жовтня

Протистояння Марса. Войовничий Марс у протистоянні перебуває з 11 по 17 жовтня, але 13 числа – пік. Марс наблизиться до Землі і стане в одну лінію з нашою планетою і Сонцем. 13 жовтня Марс можна добре роздивитися на нічному небі. Астрологи вважають, що з 13 жовтня починається дуже сприятливий період, який триває кілька тижнів

День сили 13 жовтня буде тому, що люди відчують бажання рухатися вперед, робити важливі кроки у коханні, у справах і на роботі. Марс подарує багато енергії, яку потрібно спрямувати у правильне русло. 13 жовтня і кілька днів після – не можна сидіти, склавши руки, важливо діяти – рішуче і безстрашно.

Дні сили у жовтні 2020 року: 16 жовтня

Молодик і перигей Місяця. Народження нового місяця у знаку Терезів – це день гармонії, коли можна відпочити або зосередитися на простих задачах. Творча енергетика Місяця буде сприяти гармонічному світосприйняттю. Місяць буде перебувати у перигеї, тобто найближча точка в орбіті відносно Землі. Тобто наш нічний супутник максимально зблизиться з Землею, а значить його вплив буде набагато більшим. Сприятлива і творча енергія Місяця стане ще більш приємною. Цю п’ятницю, 16 жовтня,  можна назвати найтеплішою і розміреною у жовтні. Головне, щоб була хороша погода, щоб ніщо не змогло затьмарити настрою.

Дні сили у жовтні 2020 року: 28 жовтня – самий вдалий день осені

Чому астрологи назвали 28 жовтня самим вдалим днем цієї осені? Тому що одразу дві планети – Венера і Меркурій, ввійдуть одночасно у сузір’я Терезів. Планета Венера у першу чергу відповідає за кохання, а Меркурій – за інформацію і фінанси. Терези символізують гармонію і рівновагу. Тому входження одразу двох планет у знак Терезів означає, що ці дві планети можуть «домовитися», вони не будуть тиснути одна на одну. Це означає, що 28 жовтня і в наступні пару тижнів, на всіх очікує велика удача у коханні і фінансовій сфері. Причому не потрібно буде шукати якихось компромісів. Можна буде займатися роботою, поєднуючи її з любовними пригодами.