Дні сили – це сприятливі дні, коли енергетика планет і зірок позитивна і гармонійна. Тому в дні сили у вересні 2020 року слід використовувати для вирішення важливих справ і для починань. Точні дати сприятливих днів у вересні цього року вказали астрологи та прокоментували, у чому полягає їх сила

Дні сили у вересні 2020 року: 3 вересня – день сильної інтуїції і інтелектуальних здібностей

Початок вересня, 3 числа принесе успіх тим людям, чия діяльність пов’язана з прийняттям складних рішень, роботою з цифрами і грошима. Це перший день, коли Місяць починає зменшуватися після Повні (2 вересня) і він проходить у сузір’ї Риб. Завдяки Рибам, четвер, 3 вересня також сприятливий для творчої діяльності, поїздок, знайомств. Риби і спадаючий Місяць чудово ладнають між собою, тому цей день буде вкрай продуктивним.

Астрологи вважають 3 вересня дуже гарним моментом, щоб знайти свою другу половинку, для романтичних побачень і для спілкування у соціальних мережах. Вечір можна провести у колі приємних людей.

В цей день сили астрологи рекомендують більше спілкуватися з людьми, ділитися позитивними емоціями і поменше залишатися наодинці.

Дні сили у вересні 2020 року: 5 вересня – день сплеску інтелекту

Рухлива планета Меркурій заходить у знак Терезів. Як відомо, Меркурій відповідає за розум, думки, пам’ять, інформацію.

Завдяки впливу повітряної стихії через представника — Терези, Меркурій стає сильнішим і продуктивнішим. Це означає, що в цей день сили – 5 вересня, у людей з’явиться бажання навчатися, досягати чогось більшого, ставати кращими. Це відчуття збережеться аж до виходу Меркурія зі знаку Терезів, але 5 вересня воно буде надзвичайно потужним.

В цей день можуть відбуватися творчі прориви, з’являтимуться нові ідеї. Не виключено, що багато людей відчують нові бажання, зростуть їх амбіції. Цей день можна сміливо назвати піком інформаційних потоків за весь місяць. Астрологи вважають, що в день сили 5 вересня можна дізнатися щось нове про себе, про оточуючих і про життя.

Дні сили у вересні 2020 року: 11 вересня – день подолання перешкод

У п’ятницю, 11 вересня, Сонце стає в опозицію до Нептуна. Така астрологічна подія означає, що з цього дня сили багато проблем будуть зникати самі по собі. Це чудовий день, щоб почати боротися і позбуватися залежності від поганих звичок, починати вирішувати важливі справи.

На думку астрологів, 11 вересня буде дуже важливою датою для зростання інтуїції. Тому що Нептун – планета, яка відповідає за наше шосте відчуття. У період опозиції Сонця і Нептуна, інтуїція дуже зросте через таке протистояння.

Дні сили у вересні 2020 року: 24 вересня – день фінансової активності

В останню декаду вересня починається протистояння Меркурія і Марса. Це дві важливі планети, які опікуються фінансами, інформацією, відповідають за силу духу і внутрішню цілеспрямованість людей. В цей день сили  Меркурій і Марс підсилять позитивні якості один одного. Наполегливість, сила волі і духу, що дарує Марс, підсилять те, що притаманне Меркурію і сприятливе 24 вересня: створення зв’язків, відкриття бізнесу, зміна роботи, вирішення фінансових проблем.

Астрологи вважають, що цей день сили сприятливий для:

  • дорогих покупок;
  • розваг;
  • навчання;
  • поїздок.

При цьому, астрологи рекомендують не забувати про допомогу оточуючим людям. Якщо Вас попросять про допомогу, не можна відмовляти. Надана підтримка в цей день вернеться бумерангом удачі у майбутньому.

Дні сили у вересні 2020 року: 28 вересня – один з найкращих днів осені

Понеділок 28 вересня астрологи вважають одним з найкращих понеділків не лише вересня, а й всієї осені. Цей понеділок буде наповнений потужною і позитивною енергетикою планет, зірок і Місяця. В цей день справи будуть активно вирішуватися у короткі терміни і без великих зусиль. Багато труднощів, які «намертво» засіли і не проходили, будуть просто зникати з небосхилу Вашого життя.

Запрошуємо до обговорення!