Гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Близнюків радять бути активними і при цьому уважними у фінансовій сфері. Також Близнюки отримали таро прогноз на тиждень і коментарі тарологів, які пояснили трактування ймовірних подій за розкладом карт Таро

Близнюки: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року

Близнюки: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року і таро прогноз для Близнюків
Гороскоп на тиждень для Близнюків

Астрологи передбачають, що прийдешній тиждень для Близнюків – це час, коли питання матеріального характеру виходять на перше місце. Близнюкам необхідно зосередити силу і час на заробіток, роботу, зміцнення позиції у бізнесі. У діловій сфері представникам цього знаку не завадить бути більш наполегливими і цілеспрямованими.

Найбільший успіх очікує на тих Близнюків, у кого є пристрасть, захоплення, які можна монетизувати. Прийдешнього тижня Близнюки повинні бути активними і завжди у русі. Тобто, якщо Вам запропонують поїздку або відрядження на роботі, треба погоджуватися – не можна відмовлятися. На цьому тижні, у першу чергу, Близнюки повинні працювати і старатися заради себе, а не заради оточуючих.

Таро прогноз на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року для Близнюків

Близнюки: гороскоп на тиждень з 19 по 25 жовтня 2020 року і таро прогноз для Близнюків
Таро прогноз на тиждень для Близнюків

Початок тижня буде осяяна картою «Зірка». Вона віщує Близнюкам удачу у всіх справах. Тому можна впевнено йти своїм шляхом – він приведе до успіху.

Середина тижня проходить під значенням карти «Закохані», яка у даному розкладі означає – карту вибору. Щоб не помилитися у виборі, Близнюки повинні прислухатися до свого серця, слухати свою інтуїцію.

Кінець тижня і вихідні передбачає карта Таро «Суд». Вона вказує на закінчення важливих справ. Що у свою чергу підказує, що на вихідні Близнюки можуть зняти з себе відповідальність і спокійно відпочити.

Запрошуємо до обговорення!