Гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року для Близнюків робить прогноз ймовірних подій, спираючись на розташування зірок і планет. Астрологи очікують непростий тиждень, але дуже насичений, який може відкрити багато дверей для представників цього знаку. Таро прогноз на цей же період не лише зазирне у найближче майбутнє, а й дасть поради, якими Близнюки можуть скористатися для свого успіху.

Близнюки: гороскоп на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року

Всім відома істина – щоб бути щасливим, треба позбутися негативу. Знак Близнюки вирізняється своїм оптимізмом, але на початку тижня їх можуть поглинути неприємні думку. Побороти їх і вийти з песимістичного стану допоможуть близькі люди і друзів. Гороскоп на тиждень дав пораду Близнюкам: слід якомога частіше оточувати себе щирими, відкритими і приємними людьми.

Друга половина тижня для Близнюків може стати доленосною. Астрологи передбачають великі зміни майже у всіх сферах життя. Тому Близнюки повинні запастися терпінням і стійкістю. Небесні світила зроблять все можливе, щоб допомогти Близнюкам на шляху до їх мети.

Суботу Близнюки можуть присвятити роботі, а от у неділю, 18 жовтня, краще відпочити разом з рідними.

Близнюки: таро прогноз на тиждень з 12 по 18 жовтня 2020 року

Розклад на тиждень робиться з карт Таро старшого аркану. Викидається три карти на 3 етапи тижня: початок, середину і кінець. Відповідно, таро прогноз дає свої рекомендації на ці відрізки часу.

Карта «Блазень» («Дурень») говорить Близнюкам, що не треба боятися. Вона вказує, що сміливість і увага до деталей на початку тижня, отримають заслужену винагороду. Тобто Близнюки можуть досягти успіху, якщо припинять сумніватися і не будуть зволікати.

На середину тижня випала карта «Верховна жриця», яка у даному розкладі вкаже на ситуацію, коли від Близнюків потрібна буде витримка. За цією картою, інтуїція і вміння прислухатися до свого внутрішнього голосу, вбереже Близнюки від промахів і неприємностей як на роботі, так і в особистому житті.

Карта «Смерть» говорить, що наприкінці тижня на Близнюків чекає початок нового життєвого етапу. Близнюкам настав час завершити певні справи, щоб не пропустити можливість почати щось нове і цікаве.

Запрошуємо до обговорення!