Протягом березня 2020 року відбуваються астрологічні події, які суттєво впливають на життя. Це пов’язано зі зміною місця розташування планет на небосхилі. В першу чергу це стосується Меркурія і Плутона.

Меркурій змінює свій напрямок руху, що суттєво впливає на життя

З 10 березня Меркурій розвернувся у прямий напрямок руху. Проте не всі нові справи можна починати. Вже з 17 березня Меркурій заходить у сузір’я Риб, що зумовить підвищену емоційність, у тому числі і при прийнятті ділових рішень. Також, це позначиться на спілкуванні і в особистому житті: буде складно домовитися навіть з рідними і знайомими. В період Меркурія у Рибах люди схильні цінувати в першу чергу свої емоції і відчуття.

Астрологи радять 29 березня не проявляти активності ні у справах, ні у стосунках, бо Меркурій може ввести в оману і схилити до неправильних рішень.

Сатурн і його вплив на події березня 2020 року

Планета Сатурн вважається планетою проблем і перешкод. Протягом березня Сатурн може ускладнювати вирішення продуманих питань

Поєднання Меркурія і Сатурна 14 березня можуть спровокувати конфлікти між людьми різного покоління або викличе непорозуміння між керівниками і підлеглими. Астрологи радять триматися подалі від заздрісників. В цей день краще виконувати рутинну роботу.