Народні методи лікування часто допомагають у різних життєвих ситуаціях. Маска від випадіння волосся за народним рецептом може стати в нагоді, якщо у Вас стало випадати волосся. Цю маску потрібно робити вдома, коли у Вас є декілька годин часу.

Інгредієнти маски від випадіння волосся

  • цибулевий сік  — 1 ст.ложка;
  • мед – 1 ст.ложка;
  • жовток – 1 шт.;
  • реп’яхова олія – 1-2 ст.ложки (кількість олії можна збільшити, якщо Вам буде здаватися, що її замало. Але, зазвичай, цієї кількості достатньо).

Беремо цибулю і тремо її на дрібній терці, потім вижимаємо сік. Поєднуємо всі зазначені інгредієнти і добре перемішуємо. Ви отримаєте досить таки рідку масу.

Процес нанесення маски простий і нагадує фарбування: починаємо з коренів – просочуємо нашою цибулево-медовою рідиною корені волосся. Для цього можна використати щіточку для фарбування. Потім від коріння наносимо маску по всій довжині волосся. Кінчики волосся можна додатково змастити олією, щоб вони добре насичувались. Потім надягаємо шапочку для душу, закутуємо голово рушником і залишаємо маску на 1 годину.

Потім змиваємо маску з волосся водою і добре промиваємо шампунем, як робимо це звичайно.

Маска через цибулевий сік може мати специфічний аромат, тому зважайте на цей момент, щоб у Вас було достатньо часу помити голову.

Спочатку маску потрібно робити 2 рази на тиждень протягом 2 тижнів. Потім, для закріплення результату і гарного росту волосся, буде достатньо робити цю маску 1 раз на тиждень. Всього курс займає 2 місяці.

Щоб волосся було блискучим і слухняним при розчісуванні, можна скористатися маскою з дріжжів.